Latvian-Translations.com     Tulkojumi no angļu uz latviešu valodu

  Sākums Par mani Pakalpojumi Kontakti Saites

LV  ENG     

          

Tagad Jūs atrodaties :  Sākums
 

 

 

Mani sauc Gundars Graudiņš un mana dzimtā valoda ir latviešu valoda. Es specializējos no tulkošanā no angļu uz latviešu valodu un tulkoju dažāda veida dokumentus un mājas lapu tekstus Jūsu vajadzībām. Dažāda veida (juridiski, tehniski, medicīnas tekstu u.c.) tulkojumi tiek piedāvāti mājas lapā www.Latvian-Translations.com.

E-pasts:

gundars.graudins@gmail.com

 

Web:

www.Latvian-Translations.com

Solution Graphics
 

 Dārgais viesi,
Paldies par manas mājas lapu apmeklējumu.

 

Vai Jūs vēlaties izvērst savu biznesu, meklējot jaunus klientus Eiropas Savienības valstīs? Latvija ir ļoti pievilcīga valsts investoriem.

 

Mēs zinām, ka klientam vienmēr ir taisnība, tāpēc cenšamies runāt ar klientu viņam vislabāk saprotamajā valodā un veidā.

 

Vislielākā problēma komunikācijai ar potenciālo partneri ir tieši dēļ tradīcijām un vietējās izloksnes (sarunvalodas). Tas nozīmē, ka nepieciešama teicama spēja pielāgoties no sākuma valodas uz vajadzīgo valodu, atbilstoši lietojot terminoloģiju saskaņā ar teksta specifiku, pareizrakstību un interpunkciju, kā arī nevainojamu gramatisko likumu ievērošanu, ņemot arī vērā, ka dokuments ir jāsaskaņo starp klientu un tulkotāju. Konkurences piesātinātajā pasaulē, vienīgi šādā veidā ir iespējams garantēt tiešām efektīvu komunikāciju, kas pārvarēs kultūras barjeras un vietējā dialekta grūtības starp cilvēkiem profesionālajā, gan arī personīgajā līmenī.

 

Nevilcinieties sazināties ar mani, ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju vai iesniegt darbu tulkošanai

Jūsu vārds:
E-pasts:
Teksts:
Ja nepieciešams, pievienojiet failu: